Krediidi ajalugu

Kuidas näeb välja krediidi ajalugu
Dokumendi krediidi ajalugu koosneb neljast osast:
Titular osa
Sinu isiklikud andmed: NIMI, kuupäev ja sünnikoht, passi andmed, VÕÕRASTEMAJA ja СНИЛС (kui sa need ette).
Põhiosa
Kirjeldus laenud, suletud ja aktiivne, info ajakava kohta tähtaeg, olemasolu või puudumise hilinenud maksete. Kohe võib olla infot  lahendamisel kohtuotsuse või võla sissenõudmise kohtu приставами eest tasumata teenused mobiilside operaatorid, ELUASEME kohta алиментах.
Põhiline osa ka võib sisaldada individuaalne skoor laenuvõtja. Kui teil on kõrge reiting, tõenäoliselt siis ilma probleemideta saada krediiti igas pangas. Kui madal — vaevalt, et keegi on otsustanud laenata teile raha. See hinnang büroo loodavad alusel oma metoodikat, analüüsides infot oma krediidi ajalugu.
Tasumata kommunaalkulud võivad olla põhjuseks, et pank keeldub laenu. Tavaliselt puudutab see kirglike defaulters välja hemolüütiline ureemiline sündroom.

Kinnine osa
Seal on kirjeldatud, kes maskeeris teile krediiti/laenu, kes olid oma võlad, kui selline olukord on tekkinud, ja kes küsiks klahvistiku vabastamisel oma krediidi ajalugu (see on organisatsioon, mis sa andsid selleks nõusoleku).
Info osa
Sellest on arusaadav, kuhu olete pöördunud eest krediiti/laenu, samuti millise avalduse ja miks ei saanud eitamine. Siin fikseeritakse "märke kohustuste mittetäitmise" — juhul, kui 120 päeva laenusaaja ei maksnud laenu kaks korda ja rohkem.

Cryptocredex